Beslenme ve diyetetik alanında 7 akademik personel alınacak

kitap, akademi, kütüphane, araştırma

Doğuş, Esenyurt, Atlas ve Gedik Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Doğuş, Atlas, Gedik ve Esenyurt Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Kadro sayısı Başvuru adresi
Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Doçent 1 Doğuş Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi 2 Esenyurt Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Atlas Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Öğretim görevlisi 1 Atlas Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Gedik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Profesör, Doçent, Doktor öğretim üyesi 3 Gedik Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 7
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Esenyurt, Atlas, Gedik ve Doğuş Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Atlas, Doğuş, Esenyurt ve Gedik Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Gedik, Esenyurt, Doğuş ve Atlas Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir