Beslenme ve diyetetik alanında 6 akademik personel alınacak

kitap, akademi, kütüphane, araştırma

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri, Bayburt, Çankırı Karatekin ve Bingöl Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri, Çankırı Karatekin, Bingöl ve Bayburt Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Kadro sayısı Başvuru adresi
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik, TBS / Beslenme Bilimleri Doçent 2 Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Bayburt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Araştırma Görevlisi 1 Bayburt Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Çankırı Karatekin Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik, Diyetetik Doktor öğretim üyesi 1 Çankırı Karatekin Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Bingöl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik, Diyetetik / Toplum Beslenmesi Doktor öğretim üyesi 2 Bingöl Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 6
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Bayburt, Çankırı Karatekin, Bingöl ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Çankırı Karatekin, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri, Bayburt ve Bingöl Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Bingöl, Bayburt, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ve Çankırı Karatekin Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir