Beslenme ve diyetetik alanında 5 akademik personel alınacak

kitap, akademi, kütüphane, araştırmalar

Beykoz, Okan, Beykent ve Afyon Sağlık Bilimleri Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Beykoz, Beykent, Sağlık Bilimleri ve Okan Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Başvuru adresi
Beykoz Sanat ve Tasarım Fakültesi / Gastronomi ve Mutfak Sanatları Doktor öğretim üyesi Beykoz Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Okan Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Araştırma görevlisi Okan Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Beykent Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi (2 kadro) Beykent Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Afyon Sağlık Bilimleri Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik ABD / Toplu Beslenme Sistemleri BD Doktor öğretim üyesi Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 5
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Okan, Beykent, Sağlık Bilimleri ve Beykoz Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Beykent, Beykoz, Okan ve Sağlık Bilimleri Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Sağlık Bilimleri, Okan, Beykoz ve Beykent Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir