Beslenme ve diyetetik alanında 5 akademik personel alınacak

kitap, akademi, kütüphane, araştırmalar

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar, Doğuş, Esenyurt ve Atlas Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar, Esenyurt, Atlas ve Doğuş Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Kadro sayısı Başvuru adresi
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Öğretim görevlisi 1 Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Doktor öğretim üyesi 1 Doğuş Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Profesör, Doçent 2 Esenyurt Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Atlas Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi 1 Atlas Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 5
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Doğuş, Esenyurt, Atlas ve Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Esenyurt, Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar, Doğuş ve Atlas Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Atlas, Doğuş, Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar ve Esenyurt Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir