Beslenme ve diyetetik alanında 5 akademik personel alınacak

kitap, akademi, kütüphane, araştırma

Akdeniz, İzmir Tınaztepe, İstanbul Gedik ve Atılım Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Akdeniz, İstanbul Gedik, Atılım ve İzmir Tınaztepe Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Kadro sayısı Başvuru adresi
Akdeniz Üniversitesi MYO, Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri, Pastacılık ve Ekmekçilik Öğretim görevlisi 1 Akdeniz Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
İzmir Tınaztepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi 1 İzmir Tınaztepe Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
İstanbul Gedik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Profesör 1 İstanbul Gedik Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Atılım Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim görevlisi 2 Atılım Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 5
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: İzmir Tınaztepe, İstanbul Gedik, Atılım ve Akdeniz Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: İstanbul Gedik, Akdeniz, İzmir Tınaztepe ve Atılım Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Atılım, İzmir Tınaztepe, Akdeniz ve İstanbul Gedik Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir