Beslenme ve diyetetik alanında 5 akademik personel alınacak

kitap, akademi, kütüphane, araştırma

Sağlık Bilimleri ve Esenyurt Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Esenyurt ve Sağlık Bilimleri Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Başvuru adresi
Sağlık Bilimleri Hamidiye Tıp Fakültesi / Temel Tıp Bilimleri / Tıbbi Biyokimya Araştırma görevlisi Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Sağlık Bilimleri Hamidiye Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Esenyurt Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Profesör Esenyurt Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Esenyurt Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi, 2 kadro Esenyurt Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 5
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Esenyurt ve Sağlık Bilimleri Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Sağlık Bilimleri ve Esenyurt Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Sağlık Bilimleri ve Esenyurt Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir