Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

akademik diyetisyen, kitap, araştırma, okuma

İstanbul Biruni, KTO Karatay, Samsun 19 Mayıs ve Erzurum Teknik Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

İstanbul Biruni, Samsun 19 Mayıs, Erzurum Teknik ve KTO Karatay Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Başvuru adresi
İstanbul Biruni Sağlık Bilimleri Fakültesi Doktor öğretim üyesi İstanbul Biruni Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
KTO Karatay Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Doktor öğretim üyesi KTO Karatay Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Samsun 19 Mayıs Sağlık Bilimleri Fakültesi Doktor öğretim üyesi Samsun 19 Mayıs Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Erzurum Teknik Sağlık Bilimleri Fakültesi / Diyetetik Anabilim Dalı Doktor öğretim üyesi Erzurum Teknik Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: KTO Karatay, Samsun 19 Mayıs, Erzurum Teknik ve İstanbul Biruni Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Samsun 19 Mayıs, İstanbul Biruni, KTO Karatay ve Erzurum Teknik Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Erzurum Teknik, KTO Karatay, İstanbul Biruni ve Samsun 19 Mayıs Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir