Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

kitap, akademi, kütüphane, araştırmalar

Dicle, Gümüşhane, Karabük ve Bingöl Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Dicle, Karabük, Bingöl ve Gümüşhane Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Kadro sayısı Başvuru adresi
Dicle Üniversitesi Atatürk Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik, Toplu Beslenme Sistemleri Doktor öğretim üyesi 1 Dicle Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Gümüşhane Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik, Beslenme Bilimleri Doktor öğretim üyesi 1 Gümüşhane Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Karabük Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO, Tıbbi Hizmetler ve Teknikler, Otopsi Yardımcılığı Öğretim görevlisi 1 Karabük Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Bingöl Üniversitesi Gıda Tarım Hayvancılık MYO, Gıda İşleme Süt ve Ürünleri Öğretim görevlisi 1 Bingöl Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Gümüşhane, Karabük, Bingöl ve Dicle Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Karabük, Dicle, Gümüşhane ve Bingöl Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Bingöl, Gümüşhane, Dicle ve Karabük Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir