Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

yayın, kitap, akademi, kütüphane, araştırma

Ankara Medipol, Altınbaş, Fenerbahçe ve Medeniyet Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Medipol Ankara, Fenerbahçe, Medeniyet ve Altınbaş Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Kadro sayısı Başvuru adresi
Medipol Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Öğretim görevlisi 1 Medipol Ankara Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Altınbaş Üniversitesi Uygulamalı Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları (İngilizce) Doçent 1 Altınbaş Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Fenerbahçe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Profesör 1 Fenerbahçe Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Medeniyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik, Toplum Beslenmesi Doçent 1 Medeniyet Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Altınbaş, Fenerbahçe, Medeniyet ve Medipol Ankara Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Fenerbahçe, Medipol Ankara, Altınbaş ve Medeniyet Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Medeniyet, Altınbaş, Medipol Ankara ve Fenerbahçe Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir