Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

kitap, akademi, kütüphane, araştırma

Yeni Yüzyıl, Bahçeşehir, Ondokuz Mayıs ve İstinye Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Yeni Yüzyıl, Ondokuz Mayıs, İstinye ve Bahçeşehir Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Başvuru adresi
Yeni Yüzyıl Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Profesör Yeni Yüzyıl Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Bahçeşehir Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Doçent Bahçeşehir Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Ondokuz Mayıs Sağlık Bilimleri Fakültesi / Diyetetik Profesör Ondokuz Mayıs Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
İstinye Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi İstinye Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Bahçeşehir, Ondokuz Mayıs, İstinye ve Yeni Yüzyıl Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Ondokuz Mayıs, Yeni Yüzyıl, Bahçeşehir ve İstinye Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

İstinye, Bahçeşehir, Yeni Yüzyıl ve Ondokuz Mayıs Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

1 Yorum

  1. Sayın yetkili bilim dalımızı en güzel şekilde temsil ettiğiniz için sizlere şükranlarımızı sunmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir