Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

yayın, kitap, akademi, kütüphane, araştırma

Yeni Yüzyıl, Uludağ, Harran ve Turgut Özal Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Yeni Yüzyıl, Harran, Turgut Özal ve Uludağ Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Başvuru adresi
Yeni Yüzyıl Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Doçent Yeni Yüzyıl Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Uludağ Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Profesör Uludağ Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Harran Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi Harran Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Turgut Özal Gıda Teknolojisi / Darende Bekir Ilıcak MYO Öğretim üyesi Turgut Özal Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Uludağ, Harran, Turgut Özal ve Yeni Yüzyıl Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Harran, Yeni Yüzyıl, Uludağ ve Turgut Özal Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Turgut Özal, Uludağ, Yeni Yüzyıl ve Harran Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir