Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

akademik diyetisyen, kitap, araştırma, okuma

Yıldırım Beyazıt, Ankara ve Atatürk Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Ankara, Atatürk ve Yıldırım Beyazıt Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Başvuru adresi
Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri Fakültesi / Diyetetik ABD Doktor öğretim üyesi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri Fakültesi / Toplum Beslenmesi ABD Doktor öğretim üyesi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Ankara Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik ABD Doktor öğretim üyesi Ankara Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Atatürk Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik ABD Doktor öğretim üyesi Atatürk Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Ankara, Atatürk ve Yıldırım Beyazıt Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Ankara, Yıldırım Beyazıt ve Atatürk Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Atatürk, Yıldırım Beyazıt ve Ankara Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir