Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

akademik diyetisyen, kitap, araştırma, okuma

Antalya AKEV, İstanbul Atlas ve Okan Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Antalya AKEV, İstanbul Atlas ve Okan Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Kadro sayısı Başvuru adresi
Antalya AKEV Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Doktor öğretim üyesi 1 Antalya AKEV Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik (İngilizce) Profesör, Doçent, Doktor öğretim üyesi 1 Okan Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
İstanbul Atlas Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Öğretim görevlisi 1 İstanbul Atlas Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Profesör, Doçent, Doktor öğretim üyesi 1 Okan Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: İstanbul Atlas, Okan ve Antalya AKEV Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: İstanbul Atlas, Antalya AKEV ve Okan Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Okan, Antalya AKEV ve İstanbul Atlas Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir