Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

kitap, akademi, kütüphane, araştırmalar

İzmir Tınaztepe, İstanbul Gedik, Beykent ve Kırıkkale Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

İzmir Tınaztepe, Beykent, Kırıkkale ve İstanbul Gedik Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Kadro sayısı Başvuru adresi
İzmir Tınaztepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Profesör 1 İzmir Tınaztepe Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
İstanbul Gedik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Doçent 1 İstanbul Gedik Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Beykent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik (Gıda Mühendisliği / Besin Hijyeni) Doktor öğretim üyesi 1 Beykent Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO, İlk ve Acil Yardım Programı Doktor öğretim üyesi 1 Kırıkkale Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: İstanbul Gedik, Beykent, Kırıkkale ve İzmir Tınaztepe Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Beykent, İzmir Tınaztepe, İstanbul Gedik ve Kırıkkale Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Kırıkkale, İstanbul Gedik, İzmir Tınaztepe ve Beykent Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir