Beşinci kattan atlayan diş tabibi yaşamını yitirdi!

ölüm, intihar, kara haber, terör, siyah, gece, karanlık

2 çocuk annesi diş hekiminin intiharı…

Antalya’da belirlenemeyen bir nedenle oturduğu apartmanın beşinci katındaki dairesinin balkonundan atlayan diş hekimi 38 yaşındaki Özgür Özen, yaşamını yitirdi. İntihar eden Özgür Özen’in iki yıl önce kendisi gibi diş hekimi olan eşinden ayrıldığı ve bir süredir bunalımda olduğu iddia edildi.

diş sağlığı, dişler için gıdalar, diş sararmasını önlemek için beslenme

Muratpaşa İlçesi Şirinyalı Mahallesi Sinanoğlu Caddesi‘ndeki on bir katlı apartmanın beşinci katındaki dairede oturan iki çocuk annesi diş hekimi Özgür Özen, dün saat 21:30 sıralarında, evinin balkonundan atladı. Kendisine ait özel muayenehanesi bulunan Özgür Özen’in bahçeye düştüğünü görenler, yardıma koştu. Diş hekimi kadın için 112 acil çağrı merkezi‘nden yardım istendi. Çağrı üzerine olay yerine polis ve sağlık görevlileri sevk edildi.

diş hekimi, diş doktoru, ağız ve diş sağlığı, dişçi, diş diyetisyenDiş hekimi hastanede yaşamını yitirdi

Ağır yaralanan Özgür Özen, yapılan müdahaleden sonra ambulansla Medical Park Antalya Hastanesi’ne kaldırıldı. Vücudunda çok sayıda kırık olan ve iç kanama geçirdiği tespit edilen Özgür Özen, durumunun ağırlaşması üzerine sevk edildiği Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir