Antalya diyetisyen akademik personel alımı

diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanları 2016, diyetisyen iş ilanları istanbul, diyetisyen iş ilanları ankara, diyetisyen iş ilanları bursa, diyetisyen iş ilanı

Antalya Akev Üniversitesi, Meslek Yüksekokulu, Otel, lokanta ve ikram hizmetleri bölümü, aşçılık programı için araştırma görevlisi aranıyor!

Kadro sayısı : 1

diyetisyen iş ilanları, beslenme ve diyetetik alımları, diyetisyen iş ilanı 2017

1. Antalya diyetisyen akademik personel alımı: “Özel koşullar”

Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Yönetimi, Yiyecek-İçecek İşletmeciliği, Turizm Otelcilik, Beslenme ve Diyetetik, Gıda Mühendisliği bölümlerinden birinde lisan mezunu olup, bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış veya doktora öğrencisi olmak.

  • Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi : www.akev.edu.tr
  • Son Başvuru Tarihi : 06.03.2017
  • Başvuru Şartları : Ales Puanı : 70 – Yds / Dengi: 50
  • Başvuru Yeri : Kültür Mahallesi 3829 Sokak No:3 Kepez/ANTALYA

Diyetisyen Kariyer Zirvesi, Diyetisyen Kariyer Zirvesi nerde, Diyetisyen Kariyer Zirvesi ne zaman, Diyetisyen Kariyer Zirvesi saat kaçta, Diyetisyen Kariyer Zirvesi harita, Diyetisyen Kariyer Zirvesi kaç lira, Diyetisyen Kariyer Zirvesi katılım koşulları, Diyetisyen Kariyer Zirvesi ulaşım, Diyetisyen Kariyer Zirvesi ne zaman, Diyetisyen Kariyer Zirvesi 2016, Diyetisyen Kariyer Zirvesi Turgay papakçı, mavi elma yazılım, bebis Diyetisyen Kariyer Zirvesi, bebis etkinlikleri, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen alımları, diyetisyen kariyer, diyetisyen etkinlikleri 2016, kariyer.net iş ilanı diyet

2. Antalya diyetisyen akademik personel alımı: “Genel koşullar”

1-657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
2-Ögretim üyesi dışındaki ögretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda ALES’ten en az 70.0 puan almış olmak
3-Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS)) en az 50.0 puan veya eşdeğerliği ÖSYM tarafından kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak,
4-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir
5-Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir.

diyetisyen alımı olacak mı

3. Antalya diyetisyen akademik personel alımı: “Unvan koşulları”

Araştırma görevlisi kadrosuna başvurabilmek için en az lisans mezunu olmak ve ilana ilk başvuru tarihi itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak gerekir.
Atama yapılacak programın Lisans/Önlisans eğitimine hangi alanda öğrenci alınıyorsa o alanda ALES’ten en az 70 puan almış olmak
İSTENEN BELGELER
T.C.
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 31 Temmuz 2008 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen Veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” uyarınca aşağıda unvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim Elemanları alınacaktır.
A. GENEL ŞARTLAR
a) Öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarına naklen veya açıktan yapılan her türlü atamada atama yapılacak programın eğitimine hangi ÖSS puanı ile öğrenci alınıyorsa o alanda ALES’ den en az 70 (Yetmiş), puan almış olmak.
b) Araştırma Görevlileri ve Öğretim Görevlileri; ÖSYM tarafından yapılan KPDS veya ÜDS’den en az 50 puan, Okutmanlar, en az 85 puan veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak gerekir.
c) Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir.
B. ÖZEL ŞARTLAR
a) Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak.
b) Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyet notunun hesaplanmasında kullanılacak 4‘lük not sisteminin 100‘lük not sistemine eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulunun not dönüşümüne göre belirlenir.
c) İlanda belirtilen diğer şartları taşımak.
C. MÜRACATTA İSTENEN BELGELER
1. Başvurdukları fakülte/bölüm adı, yazışma adreslerini ve telefon numaralarını belirten dilekçe
2. Özgeçmiş (YÖK Ek-4 Formatında)
3. Merkezi sınav (ALES) belgesi fotokopisi
4. Yabancı dil sınav (KPDS/ÜDS veya eşdeğeri) belgesi fotokopisi
5. Onaylı diploma fotokopisi
6. Varsa yüksek lisans veya doktora öğrenci belgesi
7. Lisans transkripti (Resmi)
8. Nüfus cüzdanı fotokopisi
9. 3 adet vesikalık fotoğraf (Son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
10. Erkek adaylar için askerlik terhis veya tecil belgesi fotokopisi
D. BAŞVURU ADRESİ ve YERİ
• T.C. Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Havalimanı Yolu 8.km. Şahinbey-GAZİANTEP
• -Başvurular, ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde aşağıda belirtilen adresteki ilgili birimlere (Fak./YO Sekreterine) şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.
• Tlf: 0342 211 80 80-1516 Fax: 0342 211 80 81; web: www.hku.edu.tr
• İlgili Fakülte/Yüksekokul Sekreteri: e-mail : guven.hos@hku.edu.tr
NOT:
• Tüm belgelerin aslı veya onaylı örnekleri gönderilmelidir. Resmi kurumlarca “Aslı Gibidir” tasdiki yapılan belgeler geçerli kabul edilecektir.
• Posta ile yapılacak başvurularda meydana gelecek gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.

5. Antalya diyetisyen akademik personel alımı: “Muafiyet”

1) Doktora veya sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanların, tıpta veya diş hekimliğinde uzmanlık eğitimini tamamlayanların, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak öğretim görevlilerinin ve yükseköğretim kurumlarında öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanların bu Yönetmelik kapsamındaki öğretim elemanı kadrolarına başvurularında merkezi sınav şartı aranmaz.

2) Meslek yüksekokullarının, yabancı dil okutmanı, çevirici ve yabancı dille eğitim-öğretim yapılan programlarındaki öğretim görevlisi kadroları haricindeki öğretim elemanı kadrolarına başvurularda yabancı dil şartı aranmaz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir