Ankara Tunalı Hilmi Caddesi diyetisyen iş ilanına başvur

Diyetisyen iş ilanlarına başvurmak ya da ilanlar hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen Gerçek Diyetisyenler Sitesi İletişim formlarını kullanmayınız. Ankara Tunalı Hilmi Caddesi diyetisyen iş ilanı için aşağıdaki bağlantıdan başvuru yönergelerini izleyebilirsiniz.

  • Tunalı Hilmi Cd. Plastik Cerrahi Kliniği
  • 0535.105.88.27

“Ankara Tunalı Hilmi Caddesi diyetisyen iş ilanına başvur” üzerine 2 yorum

  1. 2016 yılında Doğu Akdeniz Universitesi beslenme ve diyetetik alanında lisans eğitimini tamamladım. Eğitimin son sürecinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Hastane ve Diyet Mutfağında çalıştım. Toplam 1 yıllık deneyime sahibim.

    K.K.T.C ilköğretim ve lise öğrencilerinin beslenme alışkanlıklarını ve vücut analizleri üzerine araştırma yapıp, sağlıklı beslenmeye teşvik edici sunumlar ve projeler gerçekleştirdim. Öğrenciliğinin son yılında “Sağlıklı Beslenmede Tatlandırıcıların Yeri ” konulu seminer çalışması ve “19-24 Yaş Arası Üniversite Öğrencilerinin Yeme davranış bozukluklarının Antropometrik Ölçümleri Üzerine Etkisinin Araştırılması ” konulu tez çalışmasını yaptım.. Mezuniyet sonrası mesleki gelişimini beslenme alanındaki yayınları takip ederek, kurs ve seminerlere katılarak devam ettirmekteyim. Hayat felsefem geregı hep öğrenmek gelısmek ılerlemek adına yüksek lısans ve doktora yapmayı hedeflemekteyim.Ankara’da sirketinizde diyetisyen olarak calışmak isterim. Yardımcı olur musunuz ?

    Cevapla

Yorum yapın

*

code