Ankara öğretim görevlisi diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanları 2016, diyetisyen iş ilanları istanbul, diyetisyen iş ilanları ankara, diyetisyen iş ilanları bursa, diyetisyen iş ilanı
 • İlan No : 1009953
 • İlanın Çıkılacağı yer : BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ, SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU, OTEL, LOKANTA ve İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ, AŞÇILIK PR. (TAM BURSLU)
 • Kadro Unvan : ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
 • Ales Puanı : 70
 • Kadro Sayısı : 1
 • Yds/Dengi : (Belirtilmemiş)
 • Kadro Derecesi : (Belirtilmemiş)
 • Duyuru Başlama Tarihi : 15.08.2016
 • Son Başvuru Tarihi : 29.08.2016
 • Sonuç Açıklama Tarihi : 05.09.2016
 • Ön Değerlendirme Tarihi : 31.08.2016
 • Sınav Giriş Tarihi : 01.09.2016
 • Başvuru Yeri : Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Bağlıca Kampüsü Eskişehir Yolu 20. km Bağlıca 06810 ANKARA Tel : +90 312 2466717
 • Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi: sbmyo.baskent.edu.tr/kw/index.php

Özel şartlar

 1. Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik, Turizm İşletmeciliği veya Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü lisans mezunu olmak.
 2. Yükseköğretim kurumlarında alanında en az iki yıl lisans sonrası deneyimine sahip olmak.

Genel koşullar

1-657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
2-Ögretim üyesi dışındaki ögretim elemani kadrolarina yapılacak atamalarda ALES’ten en az 70.0 puan almış olmak
3-Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS)) en az {udsDengi} puan veya eşdeğerliği ÖSYM tarafından kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak,
4-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir
5-Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir.

Unvan koşulları

1-Lisans düzeyinde eğitim yapılan birimlere (rektörlüğe bağlı bölümler dâhil) başvuracak öğretim görevlisi adaylarında en az tezli yüksek lisans mezunu olmak veya lisans mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla alanında en az beş yıl tecrübeli olmak.
2-Güzel Sanatlar Fakülteleri, Eğitim Fakültelerinin Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümleri, Konservatuarlar ile ön lisans düzeyinde eğitim yapılan birimlere başvuracak öğretim görevlisi adaylarında en az tezli yüksek lisans mezunu olmak veya lisans mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl tecrübeli olmak.
3-Yabancı dille eğitim-öğretim yapılan programlardaki öğretim görevlisi kadrolarına yapılacak atamalarda, Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS)atama yapılacak programın eğitim dilinde en az 80 puan veya eşdeğerliği ÖSYM tarafından kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puana sahip olmak şartı aranır.
4-Lisans mezunu olunan alanda ALES’ten en az 70 puan almış olmak.

İstenen belgeler

Adaylar başvurularını başvurdukları bölüm/anabilim dalını belirten dilekçeleri ile Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Dekanlığı’na yapacaklardır.

Dilekçeleri ekine aşağıdaki belgeler eklenmelidir.

1. Fotoğraflı Özgeçmiş,

2. Onaylı nüfus cüzdanı sureti,

3. 1 adet fotoğraf,(son 6 ay içinde çekilmiş)

4. Öğrenim belgeleri (Lisans / Yüksek Lisans, Doktora),

5. Not Döküm Belgesi (Transkript),

6. Ales belgesi

7. YDS Belgesi veya Yükseköğretim Kurumunca eşdeğerliği kabul edilen bir Yabancı dil Sınavından almış oldukları puanı belirten belge.

8. Erkek adayların askerlik durumunu gösteren belge.

9. Varsa, diğer bilimsel yayın ve çalışmalarının birer örneği

Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Bağlıca Kampüsü Eskişehir Yolu 20. km Bağlıca 06810 ANKARA Tel : +90 312 2466717

Muafiyet koşulları

1. Doktora veya sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanların, tıpta veya diş hekimliğinde uzmanlık eğitimini tamamlayanların, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak öğretim görevlilerinin ve yükseköğretim kurumlarında öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanların bu Yönetmelik kapsamındaki öğretim elemanı kadrolarına başvurularında merkezi sınav şartı aranmaz.
2. Meslek yüksekokullarının, yabancı dil okutmanı, çevirici ve yabancı dille eğitim-öğretim yapılan programlarındaki öğretim görevlisi kadroları haricindeki öğretim elemanı kadrolarına başvurularda yabancı dil şartı aranmaz.

[button-brown url=”https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=51500″ target=”_blank” position=”center”]BU İŞ İLANINı yök-sis ÜZERİNDEN gör[/button-brown]

[button-red url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/diyet/diyetisyen-is-ilanlari/” target=”_blank” position=”center”]GERÇEK DİYETİSYENLER SİTESİ’NDEKİ TÜM DİYETİSYEN İŞ İLANLARI[/button-red]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir