Ankara diyetisyen iş ilanı

işş, diyetisyen iş ilanları, beslenme ve diyetetik alımları, diyetisyen iş ilanı 2017

Yenimahalle/Ankara ilinde hizmet veren Ankira catering, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor!

Genel nitelikler

Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yönü güçlü, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği temel esnekliğe sahip, Etik kodları özümsemiş

Tercihen Ankara ilinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek diyetisyen arıyoruz.

Pozisyon bilgileri

  • Maaş: 3.000-4.000₺
  • İstihdam sayısı: 1
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Son başvuru tarihi: 2021-04-23

Ankara Yenimahalle’de bulunan catering firmamımıza tercihen kadın diyetisyen alımı yapılacaktır. Adayların Cv’leri mail yolu ile değerlendirilecektir.

Başvuru bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak / Burada yer alan bağlantı adresini kullanarak iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Kabul edildi: Bu iş ilanında beyan ettiğim bilgilerin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ben sorumluyum. İlanın değerlendirme sonrasında en geç 3 iş günü içinde yayımlanacağını biliyorum. İlanlar, son başvuru tarihinden sonra tamamen silinmez, sadece başvuru iletişim bilgileri silinir. Kabul ediyorum, onaylıyorum.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir