Ankara diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

Yenimahalle/Ankara’da bulunan Mavi Yıldızlar Özel Eğitim ve Konuşma Merkezi, diyetisyen arıyor!

Merkezimiz 2002 yılından itibaren Ankara İli Yenimahalle İlçesi Ragıp Tüzün Caddesi üzerinde faaliyet göstermektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 6 katlı hizmet binamızda; Dil ve Konuşma Terapisi, Özgül Öğrenme Güçlüğü, Disleksi, Okul Destek, İşitme, Fizyoterapi Proğramlarımızla yüzlerce bireyin kazanımlarını tamamlamanın ve topluma sağlıklı / faydalı birey kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Şehir Dışı Hasta proğramlarımız ile şehir dışından gelen bireylere de hizmet vermekteyiz.
Ayda ortalama 10 bireyin terapi sürecini tamamladığımız için birey ve ailelerinin mutluluğunu paylaşıyor ve sürekli yeni yüzlerle karşılaşıyoruz.
Gelişime açık tecrübeli eğitimci ve uzmanlarımızla, yeni teknikler uygulayarak birey ve ailelerimizin ümitlerini yeşertme gayreti içindeyiz.
Başta Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi olmak üzere, Almanya ‘daki üniversitelerden gelen gençlerimize staj imkanı sunuyoruz.
İstihdam edilecek ekip arkadaşımız; hastalarımızın değerlendirmesini yapacak, kayıtlı bireylerin aileleri ile görüşme / bilgilendirme çerçevesinde diyet ve beslenme proğramı hazırlayacak, toplantı, seminerler düzenleyecek, sosyal medya aracılığıyla etkinlikler yürütecektir.

Aranan Nitelikler

  • İkna kabiliyeti yüksek,
  • Analitik düşünebilen,
  • Hedef odaklı çalışabilecek,
  • İletişim becerileri yüksek,
  • Koordinasyon yeteneğine sahip,
  • İngilizce konuşabilen,
  • Beklenen Başlangıç Tarihi: 30.09.2020

İş Türü: Tam zamanlı, Yarı zamanlı, Kontratlı

Uzaktan Çalışma: COVID-19 nedeniyle geçici olarak

Diyetisyen iş ilanına buradan başvurun.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir