Anadolu/İstanbul TBS/diyet mutfak yöneticisi iş ilanı başvuru sayfası

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

Anadolu/İstanbul şehrinde bulunan APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri, (TBS/diyet mutfak yöneticisi) arıyor!

APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri TBS/diyet mutfak yöneticisi iş ilanı aday kriterleri

  • Tecrübe: Alanında mesleki deneyimli adaylar
  • Eğitim düzeyi: Lisans (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)

APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri TBS/diyet mutfak yöneticisi iş ilanı pozisyon bilgileri

  • Pozisyon düzeyi: Uzman ve yönetici adayı
  • Alınacak TBS/diyet mutfak yöneticisi sayısı: 1
  • Ülke ve şehir: Türkiye, Anadolu/İstanbul

[irp]

APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri TBS/diyet mutfak yöneticisi iş ilanı başvuru tarihleri

Anadolu/İstanbul ili için APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri TBS/diyet mutfak yöneticisi iş ilanı şu tarihe kadar günceldir:  10/11/2018

Yasal uyarı

Gerçek TBS/diyet mutfak yöneticisiler Sitesi’nde yayımlanan iş ilanlarının içeriğinin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ilan sahibi sorumludur. Bu sitede yayımlanan iş ilanları nedeniyle oluşabilecek herhangi bir mağduriyet ya da zarardan Gerçek TBS/diyet mutfak yöneticisiler Sitesi ve site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

[irp posts=”5938″ name=”Özel hastanede çalışan TBS/diyet mutfak yöneticisiin 2018 yılı maaşı ne kadar?”]

TBS/diyet mutfak yöneticisi iş ilanları için neden “Gerçek TBS/diyet mutfak yöneticisiler Sitesi”?

İnsanların sağlıklı bir şekilde beslenmesi, varsa hastalıklarına özel olarak tıbbi beslenme tedavilerinin planlanması, zayıflaması ve istedikleri vücut ağırlığına ulaşabilmeleri için kişiye özel beslenme planı ve listeleri hazırlayan TBS/diyet mutfak yöneticisiler; kamu kuruluşları ve özel sektöre ait birçok firmada beslenme ve diyetetik bölümünde çalışan profesyonel sağlık mensubudurlar. Özel hastanelerde, kliniklerde, restoranlarda, yeme-içme sektörü gibi farklı birçok alanda rahatlıkla iş bulabilirler.

Bu pozisyon için başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, o kurumun bünyesinde yürütülen beslenme ve diyetetik hizmetlerinde, sağlıklı veya hasta bireylerin yaşam standardını ve fiziksel özelliklerini bir arada ele alarak, kişinin amacına yönelik en etkili beslenme planını oluşturmanız beklenir.

Üniversitelerin beslenme ve diyetetik bölümlerinden mezun, diyetetik, anatomi, fizyoloji, patoloji, biyokimya ve beslenme bilimleri ile yakından ilgili, doğa bilimlerine meraklı ve bu alanda iyi yetişmiş, özenli ve titiz çalışabilen; insan ilişkileri güçlü kişiler, TBS/diyet mutfak yöneticisi ilanları arasından en cazip olduğunu düşündükleri ilanlara başvurarak, rahatlıkla yeni bir iş sahibi olabilirler. Firmalar, TBS/diyet mutfak yöneticisi iş ilanı verirken, başvuruda bulunacak adayların gerekli eğitimlerini tamamlamış, besin maddeleri ile ilgili tam teşekküllü bilgiye sahip, beslenme trendlerini yakından takip eden kişiler olmalarını beklerler.

Hastasının sağlığı konusunda hassas ve özenli davranan, iletişimi güçlü kişiler, bu alanda her zaman bir adım öndedirler. Ayrıca, TBS/diyet mutfak yöneticisi iş ilanları için sadece yaşadığınız şehri göz önünde bulundurmak zorunda değilsiniz, farklı illerde de kendinize göre bir iş bulmanız kolay olacaktır.

APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri TBS/diyet mutfak yöneticisi iş ilanı başvuru bilgileri

Anadolu/İstanbul şehrinde bulunan APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri TBS/diyet mutfak yöneticisi iş ilanına online olarak başvurmak için lütfen buraya tıklayınız.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

1 Yorum

  1. […] Anadolu/İstanbul TBS/diyet mutfak yöneticisi iş ilanı başvuru sayfası için tıklayınız […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir