Anadolu/İstanbul diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

Uzm. Dr. Murat Çağatay Deniz, Anadolu/İstanbul’da görev yapabilecek Diyetisyen arıyor!

Çalışmalarını kulak akupunkturu/aurikuloterapi ile obezitenin medikal tedavisi üzerine yoğunlaştırmış olan Uzm. Dr. Murat Çağatay Deniz’in Bağdat Caddesi / Şaşkınbakkal lokasyonundaki kendi kliniğinde beraber çalışmak; maddi giderleri paylaşmak üzere diyetisyen-beslenme uzmanı “ORTAK” aranmaktadır.

Beslenme uzmanı-diyetisyen, kurumumuza yapacağı aylık sabit bir ödeme karşılığında (kira), tamamen kendisine ayrılmış
hazır eşyalı bir oda/ofisi kimseyle paylaşmadan 7/24 kullanabilecektir. (Danışan başına bir ticari protokol yoktur, ofise dair ücret sabit olarak aydan aya tahsil edilecektir.)

Sekreterya (opsiyonel), tıbbi destek, stopaj, sarf malzemeleri, kurumsal giderler, aidat, internet, elektrik, su vb. ücrete dahildir. Kişiler, hizmetlerini POS cihazlarımızdan taksit imkânı ile kendi danışanlarına sunabileceklerdir.

Lütfen durumla ilişkili kurumumuza yönelik ayrıntılı bir ön yazı yazın. Ücret bilgisi ve diğer detaylar yüz yüze görüşülecektir.

İlan Tarihi: 05.06.2018
Şehir: İstanbul Anadolu
Yayınlayan Site:

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir