Akdeniz Üniversitesi “toplum beslenmesi” için diyetisyen değil biyolog akademisyen arıyor!

Öğretim Üyesi İlanımıza yapılan başvurular, ilanın yayımı tarihinde (28.12.2018) yürürlükte olan Akademik Yükseltme ve Atama Kriterine göre değerlendirilecektir.

Akdeniz Üniversitesi Akademik Yükseltme ve Atama Kriteri ile Değerlendirme Tablosuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği 

Resmi Gazete Tarihi :28.12.2018

Son Başvuru Tarihi : 11.01.2019

İlan Metni ve İlan Eki için TIKLAYINIZ

Öğretim elemanı ilanı (öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi)

Resmi Gazete Tarihi :28.12.2018

Son Başvuru Tarihi : 11.01.2019

İlan Metni ve İlan Eki için TIKLAYINIZ “Öğretim Elemanı İlanımızda yer alan Ek’li listede belirtilen Öğretim Görevlisi (Uygulamalı Birim) kadrosuna başvuran adayların  atanmaları durumunda Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi’inde (Hastane) görevlendirileceklerdir.)

Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik

Üniversitemizin akademik birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Akdeniz Üniversitesi Senatosu tarafından kararlaştırılan ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilen Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. Birden fazla başvuru yaptığı tespit edilen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

İlanla ilgili detaylara Üniversitemizin http://personel.akdeniz.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Akdeniz biyolog diyetisyen

[button-brown url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/wp-content/uploads/2019/01/28.12.2018-ÖĞRETİM-ÜYESİ-VE-ÖĞRETİM-ELEMANI-İLANI.pdf” target=”_blank” position=”center”]İLAN LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ[/button-brown]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir