Aile Bakanlığı şehit ve gazi yakını ataması bugün yapılacak!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı logo

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca kamu kurum ve kuruluşlarındaki 517 kadroya eğitim durumlarına göre şehit yakını, gazi ve gazi yakını atanacak. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre atamalar bugün gerçekleştirilecek.

Hangi unvanlarda atama yapılacak?

Kadroların 199’u arkeolog, avukat, biyolog, çocuk eğiticisi, çocuk eğitimcisi, diyetisyen, fizyoterapist, grafiker, hemşire yardımcısı, Kur’an kursu öğreticisi, kütüphaneci, mühendis, mimar, öğretmen, redaktör, psikolog, sağlık teknikeri, sağlık teknisyeni, sosyolog, sosyal çalışmacı, teknisyen, tekniker ve veteriner hekim unvanları için ayrıldı. Ayrıca 200 memur, 95 hizmetli unvanlı kadro ile 23 işçi kadrosuna da atama yapılacak.

Atamalarla bugüne kadar kamuda istihdamı sağlanan şehit yakını, gazi ve gazi yakını sayısı 46.644’e ulaşacak. Atama sonuçları bugün saat 17.30 itibarıyla Sosyal Atama adresinden öğrenilebilecek.

memurlar.net/haber/1005539/aile-bakanligi-kamuya-517-sehit-ve-gazi-yakini-ile-gazi-atayacak.html

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir