Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak: Diyetisyen eşliğinde yöresel yemekler yaptırıyoruz

Adana Demirspor

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak, transferin son saatlerinde katıldığı canlı yayında önemli açıklamalar yaptı. Sancak, kulüpler için şirketleşmenin kaçınılmaz olacağını belirtti. Adana Demirspor’a geldiğinden beri başarılara imza attıklarını vurgulayarak,

Aldığımız kararlarda en büyük yardımı Metin Korkmaz veriyor. Benim yarı aklım Metin Korkmaz’dır. Sportif Direktörümüz Gökhan Göktürk de bizim için büyük şans… Benim Adana’daki temsilcim. Gökhan Göktürk, alt yapı sorumluluğu ile başladığı görevde takıma büyük katkı sağladı, şeklinde konuştu.

Montella’nın çalışmaktan onur duyduğu bir teknik direktör olduğunu dile getiren Başkan Sancak,

Adana’ya geldiğinde yaptığımız konuşma sonrası hocam bizi kümede bıraktığın sürece seninle devam edeceğim dedim ve anlaştık. Çok kariyerli ve iyi bir hocamız var. Kulüpte büyük bir aile ortamı var. Halay da çekiyoruz, oynuyoruz da. Ama yeri geldiğinde de disiplinli ve kuralcı başkanım… Ben onların hem babası, hem abisi, hem kardeşiyim.

Diyetisyen eşliğinde yöresel yemekler yaptırıyoruz

Belirli günlerde futbolcularımızın yöresel yemeklerini yaptırıyoruz diyetisyen eşliğinde. Bazen Senegal yemekleri, bazen İtalyan yemeği yapıyoruz, diye konuştu.

sondakika.com/spor/haber-murat-sancak-sirketlesme-kacinilmaz-olacak-14721626/

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir