Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi öğretim görevlisi diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda isimleri yazılı birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. ve 33. maddeleri ile 09 Kasım 2018 tarihli, 30590 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili maddeleri uyarınca unvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacaktır.

(Adayların Devlet Hizmeti Yükümlülüğü bulunmaması ve Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.)

Genel koşullar

Öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarına naklen veya açıktan yapılan her türlü atamada ALES’den en az 70, Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavdan en az 50 veya bu puan muadili bir puan almış olmak. Yabancı dil şartı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu kadrolarına başvuracak adaylarda aranmaz.

Başvuru için gerekli belgeler

  1. Özgeçmiş
  2. Dilekçe
  3. 1 Adet Fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
  4. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  5. Lisans/Lisansüstü Diploma fotokopisi
  6. Resmi Transkript (Lisans Eğitimi ile ilgili)
  7. Yabancı Dil Belgesi
  8. Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge

Önemli tarihler

İLK BAŞVURU TARİHİ  :   29.11.2018

SON BAŞVURU TARİHİ   :            13.12.2018

ÖN DEĞERLENDİRME TARİHİ   :           17.12.2018

GİRİŞ SINAV GİRİŞ TARİHİ          :           19.12.2018

SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ         :           21.12.2018

Not: İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru adresi

Ataşehir Yerleşkesi: Kerem Aydınlar Kampüsü İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad. No: 32 Ataşehir/İSTANBUL Tel: (216) 500 44 44 İLGİLİLERE DUYURULUR.

Unvanı İlanın Çıkacağı Birim Bölüm/AnabilimDalı/Program KadroSayısı BaşvuruŞekli Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi Başvuru Yeri İlan Özel Şart
Öğr. Gör. Dr. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı Programı 1 Şahsen/Posta www. acibadem. edu.tr SağlıkHizmetleri

Meslek

Yüksekokulu

Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmak, Endodonti alanında doktora yapmış olmak.
Öğr. Gör. Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1 Şahsen/Posta www. acibadem. edu.tr Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans mezunu olmak, Beslenme ve Diyetetik Bölümü alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Arş. Gör. Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1 Şahsen/Posta www. acibadem. edu.tr Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü lisans mezunu olmak.
Öğr. Gör. Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 1 Şahsen/Posta www. acibadem. edu.tr Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans mezunu olmak, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Arş. Gör. Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 1 Şahsen/Posta www. acibadem. edu.tr Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü lisans mezunu olmak.
Öğr. Gör. Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik 1 Şahsen/Posta www. acibadem. edu.tr Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak,Halk Sağlığı Hemşireliği alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir