Abdominal obeziteye karşı egzersizler!

kışın kilo vermek, kışın zayıflamak, kışın diyet, kış zayıflama listesi

Yapacağınız her egzersiz fazladan kalori yakmanızı sağladığı için diyetinize sadık kaldığınız sürece göbek yağlarının erimesine katkıda bulunacaktır.

Göbek bölgesini eriten mucize bir diyet olmadığı gibi egzersiz veya egzersiz aleti yok ancak yağlar gittikten sonra karın kaslarınızın daha şekilli görünmesi için egzersize ayırdığınız sürenin bir kısmında karın kası çalıştıran hareketler yapabilirsiniz.

Yağların yakılması için önemli nokta egzersiz sırasında nabzınızın yükselmesi ve en az 20-30 dakika yüksek kalması. Sağlığınız ve kilonuz el veriyorsa kardiyo egzersizleri yapabilirsiniz. Ancak daha önce hiç spor yapmadıysanız vücudunuza bir anda yüklenmeyin ve hangi kardiyo egzersizlerini yapabileceğiniz konusunda için bir uzmana danışın.

Diyet uzmanları, yağların daha hızlı atılması için haftada en az 150 dakika tempolu egzersiz yapılmasını öneriyor. Alt sınır haftada 150 dakika, üst sınır ise sizin ne kadar vakit ayırabildiğinize, yaşınıza, sağlığınıza ve vücudunuzun ne durumda olduğuna bağlı olarak değişebilir. Göbek yağlarından kurtulmak için bir diyetisyenle görüşmenizi öneriyoruz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir