9. Uluslararası Değişen Dünyada Tıp, Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Kongresi

seminer, kongre, bilimsel toplantı, sempozyum, bilgi şöleni

Değerli Araştırmacılar ve Katılımcı Adayları; 08-10 Nisan 2023 tarihlerinde (dilediğiniz gün sunumunuzu yapabilirsiniz) Türkiye, Azerbaycan, Portekiz, ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkenden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleşecek olan “9. Uluslararası Değişen Dünyada Fen, Sosyal ve Sağlık Bilimleri Kongreleri” teori ve pratiği bir araya getirmeyi amaçlayan uluslararası bir kongredir. Kongre 3 ana alan özelinde ayrı ayrı gerçekleşecektir:

  • 9. Uluslararası Değişen Dünyada Sosyal ve Beşeri Bilimler Kongresi
  • 9. Uluslararası Değişen Dünyada Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Kongresi
  • 9. Uluslararası Değişen Dünyada Tıp, Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Kongresi

YÖK Üniversitelerarası Kurul, Akademik Teşvik ve Doçentlik kriterlerini karşılayan kongrelerimize 04 Nisan 2023 23.59 tarihine kadar özet metinlerinizi changingworldcongress@gmail.com adresine göndererek başvurabilirsiniz. Çift kör hakem sistemiyle değerlendirmeye alınacak olan çalışmalarınız 72 saat içerisinde değerlendirilerek sonucu sizlere bildirilecektir.

Fen-Uygulamalı Bilimler, Mühendislik, Sosyal Bilimler, Güzel Sanatlar, Tıp, Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Alanından tüm çalışmalara açıktır. Bildiri kabul edilen alanların tamamı için tıklayınız.

Kongremize gönderdiğiniz bildiri özetinizin kabul edilmesi durumunda tarafınıza kabul mektubu gönderilecek ve ücret ödemesi sonrasında alınacaktır. Tüm hakem değerlendirme süreçleri şeffaflık çerçevesinde gerçekleştirilecek olup sonuçlar katılımcılara bildirilecektir.

Tüm sorularınız ve daha fazla bilgi için +905436710123 numaralı telefonu arayabilir, changingworldcongress.com adresini ziyaret edebilir veya changingworldcongress@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

#kongre #sempozyum #konferans #uluslararasıkongre #uluslararasıkonferans #conference #congress #internationalconference #doçentlik #akademikteşvik #akademikkadro #akademikyükselme

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir