9 diyetisyen alınacak

anlaşma, çoklu iş, ofis,

Kırklareli, Manisa, Yalova ve Eskişehir illerinde hizmet veren çeşitli kurum ve kuruluşlar, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor.

Genel nitelikler

Kırklareli, Yalova, Eskişehir ve Manisa illerinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek, mesleğini etik kodlar dahilinde icra edecek diyetisyen arıyoruz. İş ilanlarına ilişkin detaylar ise şöyle:

Şehir İşyeri İstihdam sayısı Başvuru adresi
Kırklareli Emine Pirdal Estetik & Güzellik Salonu 1 Kırklareli diyetisyen iş ilanına buradan başvurun
Manisa Akademi Yemekhanesi 5 Manisa diyetisyen iş ilanına buradan başvurun
Yalova Erenler Gıda 1 Yalova diyetisyen iş ilanına buradan başvurun
Eskişehir Momentum Sağlık / Kâr amacı gütmeyen internet platformu (Onkoloji diyetisyenliği yazarlık) 2 Eskişehir diyetisyen iş ilanına buradan başvurun

Pozisyon bilgileri

  • Maaş: Detaylar görüşülerek belirlenecektir.
  • İstihdam sayısı: 9
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Son başvuru tarihi: Yalova, Kırklareli, Manisa ve Eskişehir illerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Yukarıda yer alan bağlantı adreslerini kullanarak ya da İŞKUR internet sitesinden Yalova, Manisa, Kırklareli ve Eskişehir diyetisyen iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir