7 diyetisyen alınacak

anlaşma, çoklu iş, ofis,

Düzce, Bolu ve Isparta illerinde hizmet veren çeşitli kurum ve kuruluşlar, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor.

Genel nitelikler

Bolu, Isparta ve Düzce illerinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek, mesleğini etik kodlar dahilinde icra edecek diyetisyen arıyoruz. İş ilanlarına ilişkin detaylar ise şöyle:

Şehir İşyeri Başvuru adresi
Düzce ERSAYAN KOZMETİK MEDİKAL GÜZELLİK HİZMETLERİ Düzce diyetisyen iş ilanı (buradan başvurun)
Bolu FB ENERJİ & İNŞAAT Bolu diyetisyen iş ilanı (buradan başvurun)
Isparta ISPARTA ANTRE GURME GIDA / EĞİRDİR KYK YURDU YEMEKHANESİ Isparta diyetisyen iş ilanı (buradan başvurun)

Editör notu: 5 diyetisyen istihdamı bulunduğu belirtilen Düzce ilanının pozisyon detayları adaylarca gözden geçirilmelidir. Bu alıma ilişkin kontenjan güzellik uzmanlığı kurum yöneticisi, halkla ilişkiler uzmanı ve tanıtım-pazarlama müdürü şeklinde yapılacaktır.

Pozisyon bilgileri

  • Maaş: Detaylar görüşülerek belirlenecektir.
  • İstihdam sayısı: 7
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Son başvuru tarihi: Her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Yukarıda yer alan bağlantı adreslerini kullanarak ya da İŞKUR internet sitesinden Bolu, Düzce ve Isparta diyetisyen iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir