6 diyetisyen alınacak

sağlık personeli, diyetisyen, hekim, doktor, hastane, sağlıkçı

Ordu, Ağrı, Eskişehir ve Türkiye genelinde hizmet veren çeşitli kurum ve kuruluşlar, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor.

Genel nitelikler

Ordu, Eskişehir ve Ağrı illerinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek, mesleğini etik kodlar dahilinde icra edecek diyetisyen arıyoruz. İş ilanlarına ilişkin detaylar ise şöyle:

Şehir İşyeri İstihdam sayısı Başvuru adresi
Ordu Uzm. Dr. Şenay Yener Öztürk Klinik 1 Ordu diyetisyen iş ilanına buradan başvurun
Ağrı Yaşarlar Tekstil & Gıda 1 Ağrı diyetisyen iş ilanına buradan başvurun
Eskişehir, Türkiye geneli Momentum Sağlık Kâr Amacı Gütmeyen İnternet Platformu / Diyabet diyetisyeni yazar 2 Türkiye geneli diyetisyen iş ilanına buradan başvurun
Eskişehir, Türkiye geneli Momentum Sağlık Kâr Amacı Gütmeyen İnternet Platformu / Onkoloji diyetisyeni yazar 2 Türkiye geneli diyetisyen iş ilanına buradan başvurun

Pozisyon bilgileri

  • Maaş: Detaylar görüşülerek belirlenecektir.
  • İstihdam sayısı: 6
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Son başvuru tarihi: Eskişehir, Ordu, Ağrı ve Türkiye genelinde temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Yukarıda yer alan bağlantı adreslerini kullanarak ya da İŞKUR internet sitesinden Eskişehir, Ağrı, Ordu ve Türkiye geneli diyetisyen iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir