6 diyetisyen alınacak

anlaşma, çoklu iş, ofis,

Eskişehir, Kırklareli, Erzincan ve Çankırı illerinde hizmet veren çeşitli kurum ve kuruluşlar, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor.

Genel nitelikler

Eskişehir, Erzincan, Çankırı ve Kırklareli illerinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek, mesleğini etik kodlar dahilinde icra edecek diyetisyen arıyoruz. İş ilanlarına ilişkin detaylar ise şöyle:

 

Şehir İşyeri Başvuru adresi
Eskişehir Momentum Sağlık – Kâr Amacı Gütmeyen Beslenme ve Diyetetik & Psikoloji & Fizyoterapi İnternet Platformu (3 diyetisyen) Eskişehir diyetisyen iş ilanına buradan başvurun
Kırklareli Karahıdır KYK Şemsettin Sami Erkek Öğrenci Yurdu Kırklareli diyetisyen iş ilanına buradan başvurun
Erzincan Terzibaba KYK Kız Yurdu Erzincan diyetisyen iş ilanına buradan başvurun
Çankırı Gelal Çorap Yemekhanesi Çankırı diyetisyen iş ilanına buradan başvurun

Pozisyon bilgileri

  • Maaş: Detaylar görüşülerek belirlenecektir.
  • İstihdam sayısı: 6
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Son başvuru tarihi: Erzincan, Eskişehir, Kırklareli ve Çankırı illerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Yukarıda yer alan bağlantı adreslerini kullanarak ya da İŞKUR internet sitesinden Erzincan, Kırklareli ve Çankırı diyetisyen iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir