4. Uluslararası Gastronomi, Beslenme ve Diyetetik Konferansı

anlaşma, çoklu iş, ofis,

International Conference On Gastronomy, Nutrition And Dietetics (GANUD – IV) Değerli Akademisyenler ve Araştırmacılar:

Gaziantep’te yapılacak olan GANUD Uluslararası Gastronomi, Beslenme ve Diyetetik Kongresi’ni duyurmaktan ve siz değerli akademisyenlerimizi bu toplantıya davet etmekten onur duyarız.

​Konferans, İKSAD Düzenleme ve Bilim Kurulumuzla birlikte, Gastronomi ve Gıda Biliminin tüm yönleriyle ilgili deneyimlerini ve araştırma sonuçlarını paylaşmak ve paylaşmak için önde gelen akademisyen bilim insanlarını, araştırmacıları ve araştırma görevlilerini bir araya getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca araştırmacılar, uygulayıcılar ve eğitimciler için Gastronomi ve Gıda Bilimi alanlarında karşılaşılan pratik zorluklar ve benimsenen çözümler kadar en son yenilikleri, trendleri ve endişeleri sunmak ve tartışmak için önde gelen disiplinler arası bir platform sağlar.

Katkı çağrısı

Aday yazarlar, araştırma özetlerini, bildirilerini ve e-posterlerini göndererek konferansa katkıda bulunmaya ve konferansı şekillendirmeye yardımcı olmaya teşvik edilir. Ayrıca, Gastronomi ve Gıda Biliminin tüm alanlarında kavramsal, yapıcı, ampirik, deneysel veya teorik çalışmaların orijinal ve yayınlanmamış sonuçlarını açıklayan yüksek kaliteli araştırma katkıları da konferansta sunulmak üzere içtenlikle davet edilir. Konferans, şekiller, tablolar ve yeni araştırma materyallerinin referansları dahil olmak üzere, konferansın temalarını ve konularını ele alan özetler, bildiriler ve e-posterlerin katkılarını talep etmektedir.

Detaylı bilgi

International Conference On Gastronomy, Nutrition And Dietetics (GANUD – IV) kongresine ilişkin detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir