11. KEPAN daveti!

KEPAN

11. Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Kongresi”ni 27 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında Sueno Deluxe Otel Belek – Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Her kongrede olduğu gibi bu kongremizde de klinik nütrisyon alanında saygın yere sahip uluslararası ve ulusal konuşmacılar panel ve konferanslarda güncel bilgilerini aktaracaklar, olgu tartışmalarında konusunda deneyimli klinisyenler deneyimlerini paylaşacaklardır. Ayrıca yuvarlak masa oturumları ile sorunlarımızı tartışma fırsatı bulabileceğiz. Klinik nütrisyon ile ilgili birçok güncel konuyu ele almayı ve tartışmayı hedeflediğimiz kapsamlı bir kongre programı üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor ve bu kongrenin de diğer kongrelerimiz gibi bilimsel kalitesi yüksek ve sosyal açıdan doyurucu olması açısından çaba gösteriyoruz. Bu konuda sizin görüş ve önerilerinizi de bekliyoruz.

Klinik nütrisyon alanında genç sağlık çalışanları arasında farkındalığın ve bilgi düzeyinin artması ve yüksek motivasyon ile yer almaları için bu kongrede de yine onlara kongre katılım desteği sağlamaya devam edeceğiz.

Bu kongremizde ayrıca derneğimizin kuruluşunun 25. yılını da hep birlikte kutlayacağız. Çeyrek asırı tamamlayan derneğimizin başarılarının katlanarak artıracağından ve ülkemizde klinik nütrisyon alanındaki rolünü büyüyerek sürdüreceğinden eminiz.

KEPAN Derneği multidisipliner yapısı ve bu yapının sürdürülmesinden gücünü alan bir dernektir. Farklı disiplinlerden sağlık çalışanlarının bir araya gelip hem bilimsel hem sosyal açıdan paylaşımda bulunacakları ve bu yapıyı güçlendirecekleri klinik nütrisyon alanındaki bu önemli bilimsel aktiviteye sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyuyorum.

Kongremizde buluşmak üzere KEPAN Derneği Yönetim Kurulu adına sizlere en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Kubilay DEMİRAĞ
KEPAN Derneği Başkanı

[button-blue url=”http://www.kepan2019.org/index.html” target=”_blank” position=”center”]DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ[/button-blue]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir