10. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi hakkında önemli uyarı!

hacettepe, hacettepe üniversitesi, hacettepe hastanesi, hacettepe beslenme ve diyetetik, hacettepe diyetisyenlik, hacettepe beslenme bölümü

Değerli hocalarımız, meslektaşlarımız ve endüstri temsilcileri; dünyayı ve ülkemizi de etkisi altında alan COVID-19 pandemisi nedeniyle, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerini etkileyen durumların ortaya çıkması ve ülkemizde de vaka sayılarının hızla artması sonucu, kongreler gibi yüksek katılımlı organizasyonlar ile ilgili yeni tedbir ve düzenlemelere gidilmiştir.

Bu nedenle Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü olarak 3-6 Haziran 2020 tarihleri arasında yapacağımızı duyurduğumuz 10. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi’ni hem sizlerin hem de toplumumuzun sağlığını riske atmamak için 2-5 Haziran 2021 tarihlerine erteleme kararı aldık.

Bilimsel programımızda önemli bir değişiklik yapılması düşünülmemekle birlikte, önceden belirlediğimiz ve ilan ettiğimiz kongre bilimsel program başlıkları geçerliliğini korumaktadır. Son halini verdiğimiz ancak pandemi nedeniyle ilan edemediğimiz bilimsel programımızda konuşmacılarımızın güncellenmiş tarihe göre uygunluk durumları değerlendirilerek gerekli düzenlemeler yapılacak ve en kısa sürede duyurulacaktır. Ertelediğimiz tarihte kongremizin daha elverişli koşullarda ve çok daha yüksek katılımla gerçekleşmesine olan inancımız tamdır.

Kongremiz için yeni katılım koşulları en kısa sürede ilan edilecek; şu ana kadar kayıt yaptırmış olan katılımcıların kayıtları geçerli olacaktır. Kongremizde sunulmak üzere gönderilen bildiriler daha sonra değerlendirmeye alınacaktır. Bildiri son gönderme tarihi 24 Nisan 2021 olarak güncellenmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü olarak hepinize sağlıklı bir yaşam diliyor, kongremizde sizleri görmekten onur ve mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Hülya Gökmen Özel
Kongre Düzenleme Kurulu Adına

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir