Bursa / Kükürtlü “ofis paylaşımlı” diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

Bursa / Kükürtlü’de bulunan Semi psikoloji, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik profesyoneli Beslenme Uzmanı (Diyetisyen) arıyor!

Semi psikoloji Diyetisyen iş ilanı genel nitelikleri

Semi Psikoloji, hasta ve danışan odaklı misyonuyla, bireyin ruh ve beden sağlığını bir arada ele alarak, bilimsel güncel gelişmelerin ışığında hizmet sunmaktadır. Kişinin mutluluğu, işlevselliği, sosyal çevresi ile uyumu, ve beden sağlığını korumak adına, psikolojik, sosyal, ve biyolojik alanlarda multidisipliner bir yaklaşım göz önüne almaktadır.

Uzman kadrosuyla, Bursa’da hizmet veren Semi Psikoloji, bireysel terapi, çocuk-ergen terapi, çift ve aile danışmanlığının yanı sıra biyopsikososyal modelde kişiye özgü tedavi yöntemleri benimsenmiştir. Bu kapsamda, hasta ve danışanlarımıza, ulusal ve uluslararası geçerlik ve güvenirliği onaylanmış, psikolojik, fizyolojik, bilişsel ölçüm ve envanterler uygulanmaktadır.

Çok yönlü çalışma prensibine sahip olan Semi Psikoloji, endüstriyel psikoloji çatısı altında, yönetici koçluğu, kurumsal eğitim, personel seçimi, tükenmişliğin azaltılması ve performans artırma alanlarındaki  yenilikçi yaklaşımıyla, şirket ve kurumsal firmalara da danışmanlık vermeye devam etmektedir.

[irp]

Semi psikoloji Diyetisyen ilanı iş tanımı

 • Üniversitelerin:
  • Beslenme ve Diyetetik Fakülteleri,
  • Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü, 
  • Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu,
 • Beslenme ve Diyetetik alanında deneyimli,
 • Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden,
 • Etik değerlere bağlı, hasta/müşteri güvenliği ve memnuniyetine önem veren,
 • Hasta/müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahip,
 • İletişim yeteneği güçlü,
 • İyi derecede İngilizce, tercihen ikinci yabancı dil bilgisine sahip,
 • Ofis paylaşımlı olarak görev yapabilecek Beslenme Uzmanı (Diyetisyen) aramaktayız.

[alert-announce]Ofisimizde ofis paylaşımlı olarak diyetisyen arıyoruz[/alert-announce]

[button-red url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/bursa-kukurtlu-diyetisyen-is-ilani-basvuru-sayfasi/” target=”_blank” position=”center”]Bursa / Kükürtlü diyetisyen iş ilanı başvuru sayfası için tıklayınız[/button-red]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir